Animae dimidium meae to Połowa Twojej Duszy.

Po dołączeniu do naszego biura Twój szczegółowy profil znajdzie się w naszej Bazie Klubowiczów – na jego podstawie zasugerujemy Ci osoby, które mogą stać się Twoją Bratnią Duszą. Niczego nie narzucamy, sama/sam zdecydujesz, kogo chcesz poznać. Naszym zadaniem jest zaaranżowanie dla Was spotkania, podczas którego będziecie czuć się swobodnie i miło spędzicie czas.

Jako uczestniczka/uczestnik naszego Klubu będziesz miała/miał wgląd również we wszystkie profile osób znajdujących się w naszej bazie.

Jeżeli któreś Cię zainteresuje, damy Ci możliwość poznania tej osoby bliżej. W jaki sposób i gdzie? To zależy już tylko od Ciebie. Nie musicie jednak pozostać sami – znając Wasze zainteresowania będziemy w stanie zaproponować Wam kilka wariantów wspólnego spędzenia czasu i pomożemy zorganizować go tak, by budził miłe wspomnienia.

Wywiad personalny

Wywiad personalny, który będziemy chcieli z Tobą przeprowadzić zanim znajdziesz się w naszej oficjalnej bazie poszukiwaczy Drugiej Połówki, jest najważniejszą częścią naszej wspólnej drogi. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie lepiej Cię poznać, a co za tym idzie – dowiedzieć się jak najwięcej o Twoich oczekiwaniach, zainteresowaniach, poglądach i wszystkim tym, co mogłoby zainteresować Twoją przyszłą partnerkę/przyszłego partnera.

Jeżeli tylko zdecydujesz się dołączyć do Klubu Dimidium – krakowskiego biura matrymonialnego, zrobimy za Ciebie pierwszy krok. Ponieważ szanujemy Twój czas, nie będziemy wymagali, żebyś musiał(a) go poświęcać na dotarcie do naszego biura – to my przyjedziemy do Ciebie. W dogodnym dla Ciebie terminie spotkamy się z Tobą, by w luźnej i przyjaznej atmosferze lepiej Cię poznać i opowiedzieć o tym, co mamy Ci do zaoferowania. Przygotuj się na to, że zadamy Ci wiele pytań – po to, by stworzyć Twój pełny profil, który pozwoli na najlepsze dopasowanie do Ciebie Drugiej Połówki.

Dobór partnera

Zanim Twoje dane zostaną umieszczone w naszym katalogu, poprosimy Cię o zgodę na ich przechowywanie. Oczywiście, zawsze będziesz miała/miał do nich dostęp i w dowolnym momencie będziesz mogła/mógł je zmienić. Dane te pozwolą nam nie tylko odnaleźć Twoją Bratnią Duszę, ale również zaaranżować spotkania związanych z zainteresowaniami Klubowiczów. Jesteśmy pewni, że w miejscach, które są Wam z jakiegoś względu bliskie i podczas zajęć, które lubicie wykonywać, będziecie czuć się swobodnie, co pozwoli Wam w bezstresowej atmosferze poznawać nowych ludzi.

Wierzymy, że pozytywne nastawienie do życia jest już połową sukcesu, w każdym jego aspekcie. Dołożymy wszelkich starań, abyś w każdym momencie dobrze się czuła/czuł i zawsze mogła/mógł być sobą.