Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy, by pomóc ludziom, którzy chcieliby odnaleźć swoją Drugą Połówkę, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Przeprowadzane przez nas wywiady personalne pozwalają nam poznać osobiście każdego członka biura i dowiedzieć się, jakie są jego/jej zainteresowania, osobowość i cenione wartości. Dzięki temu możemy przedstawiać Ci osoby, z którymi połączą Cię wspólne pasje i podobne spojrzenie na świat.

Wiemy, że ludzie najswobodniej czują się w miejscach, które są im bliskie.

Tam, gdzie mogą robić to, co najbardziej lubią. Takie spotkania pozwalają w naturalny sposób nawiązywać pozytywne relacje i nawet jeżeli nie zakończą się one miłością na całe życie, czy choćby kolejną randką, są po prostu dobrą zabawą, która budzić będzie miłe wspomnienia. Miłe chwile spędzane w większym gronie podczas spotkań tematycznych i szybkich randek są doskonałą okazją do tego, by porozmawiać z różnymi osobami i na podstawie spotkania twarzą w twarz zdecydować, czy kolejne spotkanie jest realne.

Zrobimy za Ciebie pierwszy krok w stronę Miłości

Jeżeli tylko wyrazisz chęć zapisania się do naszego Klubu, dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce, by lepiej Cię poznać i dowiedzieć się więcej na temat Twoich oczekiwań.

Pamiętaj, że wszelkie gromadzone przez nas dane wykorzystujemy wyłącznie w celu znalezieniu dla Ciebie odpowiedniego Partnera/Partnerki i aranżacji spotkań. Nie są one udostępniane do celów komercyjnych ani żadnym innych osobom trzecim.
Biuro matrymonialne Dimidium zawsze jest otwarte na Twoje sugestie. Chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w kursie tańca? Poznać Kraków od strony miejsc nieznanych turystom? Pójść na koncert? A może wraz z drugą osobą uczyć się języka obcego lub zorganizować urodziny, na których pojawią się Wasi znajomi? Nie ma problemu!
Dla wszystkich, którzy wyrażą taką chęć, zorganizujemy również szkolenia interpersonalne, dzięki którym pokonasz swoją nieśmiałość, nabierzesz pewności siebie lub dowiesz się czegoś więcej na temat mowy ciała czy sposobów uwodzenia.
Wierzymy, że pozytywne nastawienie do życia jest już połową sukcesu, w każdym jego aspekcie. Dołożymy wszelkich starań, abyś w każdym momencie dobrze się czuła/czuł i zawsze mogła/mógł być sobą.

100

Zadowolenie

Dokładamy wszelkich starań

aby poszukiwania zakończyć sukcesem.