Animae dimidium meae to Połowa Twojej Duszy.

Biuro matrymonialne Dimidium oferuje swoim członkom szeroki wachlarz usług. Nasze działania obejmują tradycyjne sposoby poszukiwania Twojej Drugiej Połówki, takie jak wywiad personalny i randki we dwoje. W naszej ofercie znajdziesz także bardziej nietypowe i innowacyjne opcje, w postaci szybkich randek i spotkań tematycznych.

Biuro matrymonialne Dimidium.

Głównym obszarem naszej działalności jest Kraków, który jest miastem magicznym i daje nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu. Jednak jeżeli będziesz miała/miał ochotę wybrać się na randkę za miasto, zorganizujemy dla Ciebie wszystko, co potrzeba.

Dla wszystkich, którzy wyrażą taką chęć, zorganizujemy również szkolenia interpersonalne, dzięki którym pokonasz swoją nieśmiałość, nabierzesz pewności siebie lub dowiesz się czegoś więcej na temat mowy ciała czy sposobów uwodzenia.

Biuro matrymonialne

Dimidium to nietypowe biuro matrymonialne, które specjalnie dla Was łączy w swojej ofercie tradycyjne, sprawdzone metody poszukiwania Drugiej Połówki z nowoczesnymi i innowacyjnymi działaniami w postaci szybkich randek i spotkań tematycznych.

Ogłoszenia towarzyskie

Tradycyjne ogłoszenia towarzyskie być może są skuteczne, ale chcemy pójść o krok dalej. Wierzymy, że nic nie zastąpi spotkań twarzą w twarz, które od lat sprawdzają się najlepiej. Dlatego organizujemy dla naszych Klubowiczów spotkania tematyczne, które wyróżniają nas na tle innych biur matrymonialnych.

Swoją działalność opieramy o Wasze zainteresowania i to właśnie na nie kładziemy duży nacisk. Wychodzimy z założenia, że wspólnie wykonywane czynności, które sprawiają radość, są doskonałą okazją do tego, by nawiązać bliższą znajomość czując się swobodnie, a przy okazji po prostu dobrze się bawiąc. Uczestniczenie w spotkaniach tematycznych, dostosowanych do tego, co lubisz robić, pozwoli Ci przeżyć chwile radości i relaksu. Mało tego – spotkasz na nich ludzi o podobnych preferencjach, co pozwoli Ci bez problemu nawiązać rozmowę i poznać drugą osobę. Po takim spotkaniu z łatwością będziesz w stanie określić, czy masz ochotę spotkać kogoś ponownie.

Spotkania towarzyskie

Dla wszystkich chętnych tworzymy spotkania w ramach tzw. szybkich randek. Ich idea polega na tym, że z każdą osobą przeciwnej płci rozmawiasz tylko przez kilka minut – na podstawie pierwszego wrażenia, jakie zrobi na Tobie druga osoba określasz, czy chcesz się z nią spotkać ponownie. Jeżeli osoba, którą wytypowałaś/wytypowałeś również wskaże Ciebie, przekażemy Wam kontakt do siebie i jeżeli wyrazicie taką potrzebę – pomożemy Wam zaaranżować kolejne spotkanie, na którym poznacie się bliżej.

Szybkie randki to nie tylko forma randkowania, ale również sposób na poszerzenie grona znajomych i ćwiczenie własnego charakteru. Nawet jeżeli nie poznasz osoby, która wzbudzi Twoje zainteresowanie, będziesz mieć doskonałą okazję do tego, by ciekawie spędzić wieczór i otworzyć się na nowe znajomości.